Регистрация Вход
Добавить объявление Мои объявления

Закарпаття тур до 8 березня (терми та вино) косино термали вино замки


12 Февраля 2019 Тернополь
ЗАКАРПАТТЯ - тур до 8 БЕРЕЗНЯ (терми та вино): лікувальні термальні комплекси замки Закарпаття, термальні джерела КОСИНО, Жайворонок, дегустаційні зали та ін.)
ЦІНА 1695 грн! Група до 8 осіб!
Дати виїздів. Вартість вказано з харчуванням та алкоголем!
8-9-10 березня 2019р. (пт-сб-нд)
Детальна програма: 1день: виїзд з Тернополя (готель Тернопіль 7:00) - Чинадієво (замок Сент Міклош) - Замок Паланок у Мукачево - термальні води Жайворонок у Берегово - поселення в садибу - вечеря з палинкою та вином
2день: сніданок - термальний комплекс Косино - вільний час в Берегово- закупи в "угорських" магазинах - дегустація вин в приватному підвалі братів Параска - вечеря з палинкою та вином
3 день: сніданок - термальний комплекс "Жайворонок" у Берегово - палац графів Шенборнів - повернення в Тернопіль ~ 22:00
У вартість входить: дорога, страховка, проживання 2 ночі в садибі, харчування (2 комплексні вечері частково з місцевими напоями та сніданки), екскурсійний супровід!
Дегустації, вхідні квитки в туристичні об"єкти та термальні басейни оплачуються додатково! Орієнтовні ціни на додаткові витрати можна буде уточнити по тел. ближче до виїзду!
Варто з собою мати купальні приналежності (купальники, тапки, рушники і т.д.), якщо ви плануєте купатись в термальних джерелах!

УВАГА! Організовуємо мандрівки по всій Україні і закордоном. Пропозиції для груп від 7осіб і більше...здійснюємо перевезення автобусами Опель Віваро 8місць, Мерс Спринтер 18-21місце, МАН 29-57 місць!

Написать автору объявления

Ваш email
Ваш телефон
Текст сообщения

Еще объявления по рубрике Спорт, туризм

Карпати Буковель Гори Лижі 3 дні Карпаты Відпочинок
Календар турів на лютий-березень 2019 Закарпаття Карпати Буковель
Перевезення Трансфер Тернопіль-Буковель-Драгобрат лижі Карпати
Карпати Буковель Гори Лижі 3 дні Карпаты Відпочинок
Перевезення Трансфер Тернопіль-Буковель-Драгобрат лижі Карпати
Куртка женская KJUS разм 40 / L горнолыжная Dermizax Thinsulate ЛОГЫ ЛОГІ
Шенген візи
Отдых для корпоративных клиентов
Poledance, танец на шесте, танец на пилонe Киев, Лукьяновка, Дорогожичи
Реклама