Регистрация Вход
Добавить объявление Мои объявления

Купити прилад захисту від комарів та мух для вулиці


5 Июня 2017 Гайсин
Вуличний прилад для захисту від комарів і мух «Москито-киллер»- найефективніший засіб захисту від літаючих комах серед бюджетних моделей з гарантованою площею до 60 кв. м.
Знищувач комарів працює без шуму і запаху, не виділяючи хімічних речовин. «Москито-киллер» знищує комах за допомогою 3-рівневої системи: ультрафіолетове світло, тепло і вуглекислий газ. Просто розмістіть прилад там, де хочете ліквідувати комах: у приміщенні, на веранді, ганку і т. д. і він сам почне виконувати свою роботу. Пастка-знищувач працює безпосередньо від розетки 220 В. Має дуже компактні розміри, завдяки своїй мобільності Ви зможете його брати з собою завжди і скрізь, і будете в повній безпеці від «кровососів». Абсолютно безпечний для людей і домашніх тварин. Прилад екологічно нешкідливий. Діє в будь-яку погоду. Позбавтеся від комарів назавжди.
Купити прилад боротьби з комарами і мухами «Москито-киллер» з безкоштовною доставкою по Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині "I-Protect" за найнижчою ціною 590 гривень ! Детальніше по телефону 0677190866 Олександр

Написать автору объявления

Ваш email
Ваш телефон
Текст сообщения

Еще объявления по рубрике Другое для дома

Ортопедический стул-мяч.
Экономное отопление в Гайсине
ПРОДАМ
Продам:
Реклама