Регистрация Вход
Добавить объявление Мои объявления

Нарощування нігтів Київ гелем на дому.


13 Октября 2017 Киев
Нарощування нігтів у Києві. Майстер для нарощування нігтів з виїздом додому Київ. Нарощування гелем, акрилом по Києву.
Багато чоловіків звертають увагу на жіночі руки. І дуже важливо, щоб вони були доглянуті і з красивим манікюром. Це свідчить про те, що жінка любить себе і стежить за собою. Доглянуті й гарні руки додають впевненості.

У сучасному розумінні нарощування нігтів - це штучне подовження нігтя , для якого використовуються матеріали сімейства «акрилати». Найбільш затребуваними і поширеними матеріалами для даної процедури є гель, акрил і бiогель.

Нарощування нігтів м. Київ в нашій студії «Імідж стилю» з використанням акрилу, гелю і біогелю дає можливість створити привабливий і довговічний спосіб реконструкції нігтьової пластини. При цьому нігті при нарощуванні бiогелем так і залишаються гнучкими, але в той же час з'являється додаткова міцність. Нарощені нігті акрилом за своїми зовнішніми характеристиками практично не відрізняються від природних нігтів. Акрилове покриття наноситься досить тонко, щоб не було помітно відмінностей від натурального нігтя і при цьому акриловий ніготь витримує значні навантаження, не ламаючись.

Майстри нашої студії стверджують, що це процедура досить легка і при необхідності за допомогою спеціального складу акрил забирається досить просто. При цьому нігтьова пластина не постраждає.

Крім цього, ми пропонуємо такий метод, як нарощування нігтів гелем. Даний спосіб також дозволить вашим нігтям стати привабливими. На нігтях гель практично не відчувається, він не ускладнює нігті. Гель більш м'який матеріал, він набагато легше обпилюють, його консистенція дозволяє гелю самовирювнюватись, трохи розтікаючись, що дозволяє домогтися відмінної форми і гладкого блиску нігтів. Гелеве нарощування відрізняється від акрилового тим, що при знятті, гель тільки спиливается, так як акрил можливо відмочити. Якщо гель знімає фахівець, то ніякої шкоди для натурального нігтя немає. Проблема якщо гелеві нігті знімає не професіонал, тоді йому важко зрозуміти кордон між гелевим покриттям і натуральним нігтем, що часто веде до перепиляти свого нігтя. Акрил міцніше гелю, трохи важче відчувається на нігтях, акрилом простіше скорегувати форму натурального нігтя, але гель рідше дає відшарування.

Майстри нашої студії якісно нарощують нігті по Києву. Нарощені нігті бiогелем відрізняються перед класичним нарощуванням і мають ряд переваг.
Нарощування нігтів можливо у Вас вдома або в нашій студії здійснюється кваліфікованими фахівцями, у розпорядженні яких знаходяться тільки сучасні, якісні, сертифіковані матеріали. Завдяки цьому ми можемо добитися відмінного результату. Ви зможете отримати акуратні, доглянуті та привабливі ручки без нанесення час своєму здоров'ю. Будьте впевнені, що фахівці виконають процедуру нарощування на високому рівні.
Викликати майстра краси:
  ( 050 ) 458-89-79,
  ( 067 ) 610-49-09,
  ( 063 ) 126-75-56
Дзвінки приймаємо без вихідних. З 8-18.45
Наш сайт: http://imagecentre.prom.ua

Написать автору объявления

Ваш email
Ваш телефон
Текст сообщения

Еще объявления по рубрике Другие виды услуг

Машинки для самокруток 7 и 8 см в металлической табакерке опт ELenpipe
Горнолыжный курорт на Буковеле
Бутоньерка для жениха
Инженер-конструктор: остекление, КМД, лестницы, 3D, визуализация
Чертежи, 3D модели, визуализацию выполню.
Обучение Autodesk Inventor и AutoCAD. 3D модели, чертежи.
Пирамида для мрамора и гранита.
Тенты,навесы брезентовые,палатки армейские любых размеров,пошив
Ремонт мебели для салонов красоты
Частный детектив. Детективное агентство «ШЕРИФ»
Реклама