Регистрация Вход
Добавить объявление Мои объявления

Ремонт газового котла Київ. Майстер з ремонту газових котлів у Києві. Відремонтувати котел.


3 Апреля 2018 Киев
Ремонт газових котлів у Києві. Газовщик з ремонту, чищення газового котла по Києву. Відремонтували газовий котел Ariston , Baxi , Beretta , Bosch , Chaffoteaux , Buderus , Immergas , Ferroli , Nobel , Nova , Florida , Protherm , Roca , Sime , Vaillant , Westen , ECA , Viessmann , Solly , Termal , Saunier Duval , NAVIEN та інші .
Ремонт та чистка котлів опалення є одним з основних видів діяльності компанії "Ремонт по Заявці ". Ремонт і технічне обслуговування автоматики котельного обладнання знайомі фахівцям компанії вже більше двадцяти років. Накопичений за цей час досвід дозволив стати нашим співробітникам справжніми професіоналами своєї справи , їх технічний розвиток дає можливість здійснювати ремонт та чищення котлів опалення вітчизняного і зарубіжного виробництва.
Відповіддю на запитання " Навіщо потрібно проводити чистку котельного обладнання? " буде те, що забруднення робочих поверхонь нагрівальних елементів всього на міліметр в значній мірі збільшує споживання енергоносія. Цей показник може вирости на 5 % і навіть більше.
Своєчасна чистка та ремонт котлів опалення видалять будь-які забруднення , налипання сажі і попередять виникнення корозії. Чистку експлуатованого обладнання необхідно робити не менше, ніж один раз на рік , а якщо як енергоносія виступає легке рідке паливо , то не рідше двох разів на рік. Це дозволить не тільки більш якісно та ефективно працювати обладнанню , а й значною мірою продовжить його експлуатаційний термін.
Частка котлів опалення, є обов'язковою в тих випадках , коли температура вихідних газів збільшується на 30 - 40 градусів порівняно з температурою відхідних газів чистого котла. Ще одним свідченням про те , що обладнання потребує чищення , є значне збільшення опору в газовоздушном тракті : коли потужності нагнітача не вистачає , щоб подати повітря до пальника .
Експерти компанії "Ремонт по Заявці " в таких випадках проведуть потрібну оцінку опалювального обладнання , і виконають необхідну " чистку , ремонт котла опалення у Києві" , " ремонт газовий котел у Києві" яка може бути хімічної або механічної . Звернувшись в компанію "Ремонт по Заявці " кожен клієнт може бути впевненим у тому , що його котел опалення працюватиме надійно , економно і без перебоїв.
Наші контакти:
(050) 502 - 49 - 48
(096) 498 - 05 - 33
(063) 350 - 22 - 33
Включена послуга Call - back (ми Вам телефонуємо).
Без вихідних з 8 - 18.45.
Наш сайт: http://remontpozayavke.uaprom.net

Написать автору объявления

Ваш email
Ваш телефон
Текст сообщения

Еще объявления по рубрике Ремонтные, монтажные

Ремонт, подключение холодильников, морозильников
Ремонт газовых поверхностей и плит
Монтаж, установка Алюминиевых Дверей, Алюминиевых Входных Групп по Лучшим ценам
Качественный ремонт алюминиевых дверей киев, недорогой ремонт дверей киев, регул
Замена дверных петель S-94 Киев, установка и продажа петель в алюминиевые
Ремонт ролет Киев недорого, ремонт дверей, диагностика окон Киев
Установка балконов киев, вынос балконов и лоджий, недорогие балконы киев
Срочный ремонт ролет Киев, срочный ремонт ролетов Киев, срочный ремонт роллет Киев
Киев регулировка окон, ремонт окон Киев, ремонт дверей Киев, ремонт окон в Киеве
Защитные роллеты Киев, установка ролетов киев, комплектация к ролетам, ролеты киев, установка роллет киев
Реклама