Регистрация Вход
Добавить объявление Мои объявления

Ремонт газового котла Київ. Майстер з ремонту газових котлів у Києві. Відремонтувати котел.


3 Апреля 2018 Киев
Ремонт газових котлів у Києві. Газовщик з ремонту, чищення газового котла по Києву. Відремонтували газовий котел Ariston , Baxi , Beretta , Bosch , Chaffoteaux , Buderus , Immergas , Ferroli , Nobel , Nova , Florida , Protherm , Roca , Sime , Vaillant , Westen , ECA , Viessmann , Solly , Termal , Saunier Duval , NAVIEN та інші .
Ремонт та чистка котлів опалення є одним з основних видів діяльності компанії "Ремонт по Заявці ". Ремонт і технічне обслуговування автоматики котельного обладнання знайомі фахівцям компанії вже більше двадцяти років. Накопичений за цей час досвід дозволив стати нашим співробітникам справжніми професіоналами своєї справи , їх технічний розвиток дає можливість здійснювати ремонт та чищення котлів опалення вітчизняного і зарубіжного виробництва.
Відповіддю на запитання " Навіщо потрібно проводити чистку котельного обладнання? " буде те, що забруднення робочих поверхонь нагрівальних елементів всього на міліметр в значній мірі збільшує споживання енергоносія. Цей показник може вирости на 5 % і навіть більше.
Своєчасна чистка та ремонт котлів опалення видалять будь-які забруднення , налипання сажі і попередять виникнення корозії. Чистку експлуатованого обладнання необхідно робити не менше, ніж один раз на рік , а якщо як енергоносія виступає легке рідке паливо , то не рідше двох разів на рік. Це дозволить не тільки більш якісно та ефективно працювати обладнанню , а й значною мірою продовжить його експлуатаційний термін.
Частка котлів опалення, є обов'язковою в тих випадках , коли температура вихідних газів збільшується на 30 - 40 градусів порівняно з температурою відхідних газів чистого котла. Ще одним свідченням про те , що обладнання потребує чищення , є значне збільшення опору в газовоздушном тракті : коли потужності нагнітача не вистачає , щоб подати повітря до пальника .
Експерти компанії "Ремонт по Заявці " в таких випадках проведуть потрібну оцінку опалювального обладнання , і виконають необхідну " чистку , ремонт котла опалення у Києві" , " ремонт газовий котел у Києві" яка може бути хімічної або механічної . Звернувшись в компанію "Ремонт по Заявці " кожен клієнт може бути впевненим у тому , що його котел опалення працюватиме надійно , економно і без перебоїв.
Наші контакти:
(050) 502 - 49 - 48
(096) 498 - 05 - 33
(063) 350 - 22 - 33
Включена послуга Call - back (ми Вам телефонуємо).
Без вихідних з 8 - 18.45.
Наш сайт: http://remontpozayavke.uaprom.net

Написать автору объявления

Ваш email
Ваш телефон
Текст сообщения

Еще объявления по рубрике Ремонтные, монтажные

Ремонт газовых котлов Beretta
Газовый котел Fondital и Nova Florida (050) 22-124-22 оптовые цены
Ремонт газовых котлов ECA (050) 22-124-22
Ремонт газовых котлов Sime
Ремонт холодильников,стиральных машин,телевизоров,СВЧ,электроплит
Ролеты купить, ролеты недорого, защитные ролеты, ворота секционные, роллетные ворота, перегородки
Защитные роллеты, ролеты недорого
Роллеты, роллеты на окна, гаражные роллеты, ремонт роллет.
Захисні ролети, ролети на вікна, ролети на двері, ролети для дому, ролеты, ремонт ролет
Защитные ролеты, роллеты защитные киев, защитные роллеты на окна. Установка ролетов в Киеве.
Реклама