Регистрация Вход
Добавить объявление Мои объявления

Серпневі зміни в оподаткуванні прибутку підприємств


26 Августа 2014 Першотравневое
Прибуток від операцій з цінними паперами слід оподатковувати за ставкою 18%
Відповідно до внесених пп. пп. 5, 7 п. 1 р. І Закону України від 31.07.2014 р. №1621-VII «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» (далі за текстом – Закон №1621-VII) змін до ст.151 та абз. абз. 3, 4 пп.153.8.3 п.153.8 ст.153 Податкового кодексу України (далі за текстом – ПКУ) з 3 серпня 2014 року прибуток від операцій з цінними паперами оподатковується за загальною ставкою 18%; прибуток від операцій з цінними паперами, здійснених до цієї дати з 01.01.14 р. по 02.08.2014 р., – за спеціальною ставкою 10%.
Окремий облік звільненого від оподаткування прибутку запроваджено для підприємств паливно-енергетичного комплексу, водо-, теплопостачання та водовідведення
Виключено абзац дев’ятий п.152.11 ст.152 ПКУ, внаслідок чого встановлено додаткові умови для отримання податкових пільг підприємствам паливно-енергетичного комплексу (пільга відповідно до п.154.8 ст.154 ПКУ), водо-, теплопостачання та водовідведення (пільга згідно з п.154.9 ст.154 ПКУ), які отримують такі пільги в межах схвалених інвестиційних програм. З 3 серпня 2014 року таким підприємствам необхідно вести окремий облік доходу (прибутку), який звільнено від оподаткування.
Скасовано окремі податкові пільги в оподаткуванні прибутку підприємств
Так, обмежено дію пільги, передбаченої пп.136.1.9 п.136.1 ст.136 ПКУ щодо не включення до складу доходів сум коштів інститутів спільного інвестування та фондів операцій з нерухомістю – відтепер ця пільга не розповсюджується на проценти, нараховані за їх активами. З 03 серпня 2014 року проценти, нараховані за активами ІСІ та ФОН, слід включати до доходу.
Скасовано пільгове оподаткування прибутку для готельної діяльності та підприємств, які виробляють електричну енергію виключно з відновлювальних джерел енергії (підпункти «а» і «в» пункту 17 підрозділу 4 Перехідних положень ПКУ). З 03 серпня 2014 року прибуток таких підприємств від їх основної діяльності слід оподатковувати за ставкою 18%.

Написать автору объявления

Ваш email
Ваш телефон
Текст сообщения

Еще объявления по рубрике Другое

Порядок повернення торгових патентів та сплачених коштів з урахуванням внесених змін до податкового законодавства
Податкова реформа: оподаткування пенсій.
Кому декларувати спадок та дарунки.
Кількість документів, наданих платниками за допомогою «Електронного кабінету», перевищила 96 тисяч
За два місяці поточного року до бюджету сплачено 25,8 млрд. грн. єдиного
Слідчими ДФС забезпечено відшкодування 194,4 млн. грн. збитків, завданих державі порушниками податкового законодавства
Надходження до зведеного бюджету у січні-лютому поточного року перевищили минулорічний показник на 21,2 відс.
Виїжджаєте за кордон – подайте податкову декларацію!
Затверджено форму звіту з військового збору
Затверджені нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису
Реклама